Korona pandemisi henüz bitmedi, sadece bizi biraz özgür bıraktılar. Bu bir taktik. Şimdilik bize birkaç hak verildi ama daha sonra her şey tekrar başlayabilir. Medya şu anda korku tacirliğini uygulamaya hızla devam ediyor.

Hastalık, savaş ve enflasyon… Bütün bunlar ana temalardır ve insanların bilinçaltını etkilerler. Bunu nasıl değiştirebilirsin? Çok basit…

Sadece medyadan uzak durun! Ve unutma, gördüğün dünya senin yarattığın dünyadır. Mağdur olma, yaratıcı ol!

Artık hepimizin bildiği gibi önce “Bill Gates” tarafından, yeni ve daha da tehlikeli bir virüslerin haberini duyuyoruz. ( Daha öncesinde haber vermiş olduğu gibi)

Bakın, görüyor musunuz, yine bir pandemi alt yapısı hazırlanıyor. DSÖ ve Bill Gates (DSÖ’nün çoğunun sahibi) tarafından hemen yeni bir “pandemi” ilan ediliyor. Ayrıca, maymun çiçeği vakalarının dünya çapında yayılmaya başladığını söylüyorlar.

Almanya RKI’ye göre, özellikle 2017’den bu yana Nijerya’dan artan sayıda vaka rapor edilmiştir ve maymun çiçeğinin bölgesel olarak yaygın bir bulaşıcı hastalıktan “küresel olarak alakalı” bir hastalığa dönüşme riski vardır.

Görüyor musunuz sevgili ülkem Almanya’da şimdiden “3 vaka” bildirildi. Sevgili dostlarım, buna hala inanan herkes gerçekten hipnozdadır.

Gates, Financial Times ile yaptığı yeni bir röportajda, Byoblu’daki Michele Crudelini’ye göre insanlığın karşı karşıya olduğu bir sonraki tehlikeden bahsetti. Gates, “Daha sık, karmaşık salgın ve pandemilerin olduğu bir çağda yaşıyoruz,” dedi. Bu röportajda Gates, önümüzdeki birkaç yıl içinde dünyanın mevcut SARS-CoV-2’den potansiyel olarak daha tehlikeli bir virüsle karşı karşıya kalacağına dikkat çekti.

Bu ilaç imparatoru (aynı zamanda ilaç yatırımcısı), hükümetleri gelecekteki patojenlerle savaşmak ve aşı kaynaklarını iyileştirmek için milyarlarca dolar sağlamaya çağırıyor.

Kalıp her zaman aynıdır diyor Crudelini: özel bir yatırımcı yaklaşan bir felaketi duyurur, hükümetlerden kamu yardımı ister ve sonra hükümetler yatırımcının bu özel araştırmalarını finanse eder.

Herkesin açıklanamaz bir şekilde aşık olduğu asırlık bir iş hilesi.

Mevcut “Covid pandemisi”, Ekim 2019’da Bill & Melinda Gates Vakfı sponsorluğunda düzenlenen bir pandemi tatbikatı olan tartışmalı Event 201 ile etkili bir şekilde müjdelendi. Aksi takdirde, bu milyarder, düzenli olarak gerçekleşen ve işi için faydalı olan felaket tahminlerinden çekinmez. “Sanki son 2 yılda yeterince milyarlar kazanmamış gibi.”

Crudelini, Microsoft’un kurucusunun bu öngörüyü hangi bilimsel verilere dayandırdığını kimsenin bilmediğini belirtiyor. Gates’in özel bir tıbbi uzmanlığı yoktur ve bilgisayar bilimlerinde bile parlak bir öğrenci olmamıştır.

Evet, yine yeni bir virüsten; maymun çiçeği virüsünden baysediyorlar. ( Simian virus 40, resmi olarak Macaca mulatta polyomavirus 1 (MmPV1), esas olarak eski kısaltma SV40 ile bilinir, Polyomaviridae familyasından bir virüs türüdür ( Art) ve ait olduğu betapoliyomavirüs cinsi.)

Korku sürekli olarak yeniden alevlenir. Ama giderek daha fazla insan uyanıyor ve daha da fazlası uyanmalı. 2 yıl öncesine kadar sürekli bu milyonlarca virüsle endişe etmeden yaşadığımızı unutmayın.

Ancak dünyada günde 8500 çocuğu öldüren daha çok korkunç bir virüs var, buna “açlık” deniyor. “Gıda” diye bir tedavisi var…

Ama kimse bundan bahsetmiyor. Neden diye soruyorum kendime…

Ve bunun dışında öldürücü, kanser veya şeker hastalığı gibi çok daha kötü hastalıklarımız var, trafik kazalarından bahsetmiyorum bile, dünya çapında artıyor. (bu hastalıklar genellikle bolluğumuzdan gelir)

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) tahminlerine göre, dünya çapında yaklaşık 194 milyon insan şu anda şeker hastalığından muzdarip. Tahminler, 2025 yılına kadar hastalık oranının iki katına çıkmasını bekliyor. Diyabet, önemli bir küresel sağlık sorunudur.

Çok sayıda ilaca ek olarak, özellikle alternatif tıbbi homeopati, diyabet tedavisinde iyi bir destek sunmaktadır. Fakat kendi kendine değil, klasik homeopati uygulayan deneyimli bir homeopat tarafından tedavi süreci gerçekleştirilmelidir.

Kanserin prognozu da yıkıcıdır. Bu yılki Dünya Kanser Günü (Şubat 2020) için uzmanlar ürkütücü bir tahminde bulunuyorlar: Önümüzdeki on yılda kanser vakalarının sayısının dünya çapında keskin bir şekilde artması muhtemel.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından yapılan bir tahmine göre, dünya çapında kanser vakalarının sayısının 2040 yılına kadar neredeyse iki katına çıkması bekleniyor. Bu, Uluslararası Kanser Araştırmaları Ajansı (IARC) tarafından her beş yılda bir hazırlanan Dünya Kanser Raporu’nun bir sonucudur.

2018’de dünya çapında 18,1 milyon kişiye yeni kanser teşhisi kondu ve 9,6 milyon insan kanserden öldü.

IARC, 4 Şubat 2020’de Dünya Kanser Günü’nde 2040’ta yaklaşık 29 ila 37 milyon kişiye kanser teşhisi konacağını bildirdi.

Alman Kanser Araştırma Merkezi (DKFZ) başkanı Michael Baumann da Almanya’daki yıllık yeni vaka sayısının mevcut 500.000’den yaklaşık 600.000’e çıkacağını varsayıyor.

Kanser, diyabet, Alzheimer veya diğer sistemik hastalıklar, virüs hastalıkla; bağışıklık sistemimizin/yaşam gücümüzün bize daha önce ortaya çıkardığı semptomların ( ateş, öksürük, boğaz ağrısı vs.) , akut hastalıklarımızın baskılanmasının sonucudur.

Yapılan covid Aşılarının (genetik denemeler), kalp ve damar hastalıkları gibi yan etkilerinin yanı sıra, maske vb. yoluyla çocuklarda akciğer ve beyin hasarlarının arttığını görmüyoruz bile.

Viral hastalıklar veya daha da kötüsü kanser, diyabet veya diğer kronik hastalıklar olması önemli değil, her zaman canlılık, bağışıklık sisteminizin ne kadar stabil olduğuna bağlıdır.

Tüm hastalıklar için Dr. Hahnemann harika bir terapi sistemi bıraktı. Organon §§ 100-105’te bize salgın, pandemi durumlarında nasıl davranmamız gerektiğini öğretiyor. Bir sonraki salgın, pandemi için hazırlanabiliriz.

Homeopatiye giriş kursumuzda, akut vakalarda mümkün olduğunca çabuk kendinize yardımcı olmak için 16 ilaç (remedy) ve temel gereksinimleri öğreneceksiniz. Korona virüsü, delta varyantı ve diğerleri, homeopatik ilaçlarla dünya çapında hızlı ve başarılı bir şekilde tedavi edildi.

Çiçek hastalığı, maymun çiçeği virüsü veya başka salgınlar gelse bile. (Çiçek hastalığı, grip benzeri semptomları olan, bazı durumlarda ölümcül olabilen, şiddetli döküntüleri olan, oldukça bulaşıcı bir viral hastalıktır.) Bu hastalık tamamen yok olmuş bilinir, ancak yeniden ortaya çıkması mümkündür. Hayvanlardan insanlara bulaşabilen çiçek hastalığı türleri vardır.

Ama söylediğim gibi hepimiz kendi hayatımızı kendimiz yaratırız. Eğer “Bill Gats”in bu bilgilerle sizi korkutmasına izin verirseniz, o sizin seçiminiz olur.

Benim hayatımda, sadece ilaç şirketlerini daha da zenginleştirmeye yarayan, bu tür viral hastalıklara yer yok. Covid’den de korkmuyordum, hatta homeopatik ilaçlarla bir covid hastalığını kendim çabucak atlattım. Bir sonraki viral hastalığa da hazırım.

Çünkü ben homeopati ile ne yapmam gerektiğini biliyorum. Siz de öğrenin ve unutmayın; yaşam enerjimiz, iyileşmemiz gerektiğini bize her zaman semptomlar aracılığı ile gösterir.

Siz de kendinizi hazırlayın, bağışıklık sisteminizi güçlendirin, medyadan uzak durun, sürekli kötü haber izlemeyin. Çünkü biliniz ki bilinçaltımız gerçeği yalandan ayırt edemez.

Her şey size kalmış, lütfen yaşamınız için %100 sorumluluk alın. Homeopatiye giriş dersi alarak kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için homeopati öğrenin.

Homeopati eğitimlerimiz için bize ulaşın.

Sevgilerimle, Rita Berta Kaya

2 Replies to “Yeni Başlayacak Enfeksiyon Korkusu”

  1. Uzun zamandır eğitimlerinize katılmak istedim bir türlü fırsat olmadı.ama bu makaleden sonra almam gerektiğini anladım.bunun için ne yapabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir