Yaşam gücünü nasıl anlayabilir ve etkileyebiliriz? Basit ama başarılı bir yöntem olan 3 6 9 Tesla yöntemidir. Bildiğiniz gibi yaşam gücü organizmamızı ve tabii ki bilincimizi yönlendiriyor ve yönetiyor. İnsan bilinci bilime büyük gizemler sunan büyüleyici ve kafa karıştırıcı bir yapıdır.

Bilim adamlarına göre bilincimizin sadece %5’ini bilinçli olarak kullanıyoruz, geri kalan her şey yani %95’i bilinçaltında. Bunu km ile ifade etmek gerekirse bilinç altının uzunluğu 11 km’dir,  bilinç ise 15 mm. Bilinçaltının bizi önemli ölçüde kontrol ettiğini biliyoruz ama bunun nasıl olduğunu açıklayamıyoruz.

Homeopatlar olarak yaşam gücünü ve dolayısıyla bilinçaltımızda olup bitenleri kısmen anlayabiliyoruz.

369 yöntemi, sözde “çekim yasası” ile ilgilidir. Bu formda öncelikle kişisel gelişim ve yaşam yardımında kullanılan bir rezonans yasasıdır.

Bu sadece bir şeye inanmakla ilgili değil, aynı zamanda odaklanma ve rutin yoluyla onu gerçekleştirmeyle ilgili. Bunu, hedeflerinizi günde birkaç kez elle yazarak yapabilirsiniz. Arzularınızı ve hedeflerinizi bu şekilde tezahür ettirirsiniz.

Elbette bu kolay değildir. Disiplin ve yaratıma tam bir güven gerektirir. Konuyu inceleyen ünlü bilim adamları var: Platon, Newton ve Einstein bunlardan sadece birkaçı ve modern zamanlarda Joe Vitali , Bruce Lipton, Ruppert Shaldrek vs. çekim yasasını kullandılar.

Nikola Tesla (1856-1943) bir mucittir. İki fazlı alternatif akım, elektrik motorları, neon tüpler, mikrodalga fırınlar ve hatta radyo ve uzaktan kumanda gibi icatlarla elektrik mühendisliğinde devrim yarattı.

Bu keşiflerden biri de 3 – 6 – 9 sayılarının uygulamalarıdır. Nikola Tesla şöyle dedi: “Eğer 3’ün, 6’nın ve 9’un ihtişamını bilseydin, evrenin anahtarına sahip olurdun.”

3 6 9 sayıları ne anlama geliyor?

• 3 sayısı, evrenle ve tüm varoluşun kaynağıyla insani bağlantımızı temsil eder.
• 6 içimizdeki gücü ve kuvveti, kaynağı yansıtır.
• 9 ilahi olanı temsil eder. Bırakmak, büyümek ve değişmek için özgürleşmemizi, iyileşmemizi, geçmişi arkamızda bırakmamızı sağlar.

Ne olduğunuzu hayatınıza çekersiniz. Şuna dikkat edin: Ne olduğunuzu, ne düşündüğünüzü değil. Sadece düşünmenin bir faydası yok, onu tüm varlığınla hissetmeli ve deneyimlemelisin. Çünkü bu, evrene ne bıraktığınızla ilgilidir.

Yani fikir şu: zihninizi, niyetlerinizi ve eylemlerinizi sevgiyle, uyumla, olumlu bir tutumla ve hayata derin bir güvenle aynı hizaya getirirsiniz. Bu tezahür tekniğini kullanarak dileklerinizi, hayallerinizi ve arzularınızı nasıl tezahür ettirebileceğinizi burada öğrenebilirsiniz.

369 yöntemini kullanmak için şu adımları uygulamanız gerekir: 
1. Bir hedef belirleyin 2. Belirlediğiniz hedefi, bir kalem kağıt alıp sabahları 3 kez yazın. 3. Öğle yemeğinde 6 kez yazın 4. Akşamları 9 kez yazın 5. Bu adımları 33 gün ideal olarak 90 gün boyunca tekrarlayın. 6.Yazdığınız cümlenin sonuna her seferinde 3 6 9 rakamlarını ekleyin.

Örnek; Her gün daha zengin, daha mutlu ve daha sağlıklı bir hayat yaşıyorum 3 6 9.
Not: yaptığınız çalışmanın zaman dilimini gün içerisinde kendinize göre belirleyebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmanın mutlaka başka yolları da var, lütfen araştırıp, nasıl yapmak istediğinizi kendiniz karar verin…

Her zaman her şeyin kişisel sorumluluğunu üstlenin ve her şeye hemen inanmayın. Kendiniz öğrenin ve bunun içsel frekansınızla uyum içinde olup olmadığını karar verin ve o zaman devam edin.

Ortaya çıkacak bazı cümle örnekleri:
• Sınavlarımı geçtiğim için mutlu ve minnettarım.
• İyilik yapabilmem için her zaman bol miktarda paraya/servete sahip olduğum için şükrediyorum.
• Mutluyum, sağlıklıyım, etrafımda ailem ve arkadaşlarım var.

Tezahür süreci, inançlarınız, duygularınız ve eylemleriniz aracılığıyla gerçekliğinizi kasıtlı olarak yarattığınız zamandır. Tezahür ettirmek evrenin enerjisinden/titreşiminden yararlanmak ve onun sizin lehinize çalışmasına izin vermek anlamına gelir. Böylece hayatınız kendiliğinden oluşmaz, sizin tarafınızdan yaratılır.

Bilgi titreşimlere dayanır ve duygular bilgidir. Araştırmalara göre olumlu duygular, olumsuz duygulara göre çok daha yüksek bir titreşime sahip.

Her düşünce, her duygu, hatta bedenimiz ve çevremizdeki her şeye enerjidir.

Her zaman tezahür ediyorsunuz. Farkında olmasanız veya hiç istemeseniz bile. O yüzden farkında ol ve kendi hayatını kendin yarat.

Bu yüzden sabırlı olun ve 3 6 9 yöntemini uygulayın. Hedeflerinizi her gün yazın ve görselleştirin. Hayatınızın sağlıklı, zengin ve mutlu olması için yaşam gücünüz her zaman sizi destekleyecektir.

Saygılarımla, Homeopat Rita Berta Kaya

Bir Yanıt “3 6 9, bunu sürekli tekrarlayın ve mucizeyi görün!”

  1. Eline yüreğine sağlık yine insanlık yararına güzel bir yazı teşekkür ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir