Siz de “yeni dünya görüşünüzü” yaratın!

Merhaba canlarım, sizlere bu yazımı, küçük bir köyde “doğal” doğumla dünyaya geldiğim, hiçbir kimyasal katkı maddesi ve aşı olmadan sağlıklı yetiştiğim memleketim Almanya’dan yazıyorum!

Özellikle günümüzde biz insanlar için “doğal doğum ve yaşam” çok büyük önem taşıyor.

Güzel ormanların ve manzaraların arasında yürürken, ne kadar doğal, mutlu, sağlıklı, zengin bir yaşam sürdürülebildiğini ve bu yaşamın içinden aldığım ilhamı sizlerle paylaşmak istedim.

Gördüğüm ve hissettiğim kadarıyla şu anda Almanya’nın üzerinde büyük bir korku, öfke ve üzüntü bulutu var.

Korona hastalığı korkusundan sonra iklim korkusu, göç korkusu, şimdi de savaş korkusu! Tüm dünyada (bunu en iyi Almanya’da görüyorum) özellikle 2020’deki C krizinden bu yana, yüzyıllardır insanlara korku ve bağımlılığa sürükleyen ve tutan bir dünya görüşü verildi!

“C krizi sırasındaki gerçekler” hakkında giderek daha fazla yeni bilgi ortaya çıktıkça, her gün daha fazla insan uyandı! Örneğin Almanya’da Robert Koch Enstitüsü’nün (RKI) Corona kriz ekibinin protokolleri ortaya çıktı. RKI kriz ekibinin bu tutanakları gizli bilgi olarak saklandı. Ama çevrimiçi “Multipolar” dergisi tarafından mahkemeye gidilerek bu bilgilerin yayınlanması kabul edildi. Yine de kısmen karartılan 1000’den fazla sayfa artık herkese açık! Kimse neden karartıldıklarını bilmiyor!?!

22 Mart 2020’den itibaren uygulanan karantina ve önlemlerin temel haklar üzerinde benzeri görülmemiş kısıtlamalara yol açtığını ve tamamen işe yaramaz olduğunu görebiliyoruz:

Kreşler ve okullar kapatıldı, yaşlıların evlerini ziyaret etme yasakları ve genel çıkış kısıtlamaları getirildi. Kamu hayatı durma noktasına geldi. Çoğu insan tek başına öldü, cenazelere izin verilmedi vs.
Korona salgını sırasında tek bir görüşe izin verildiğini ve bunun toplumda bugüne kadar devam eden bir bölünmeye yol açtığını açıkça gördük.

Yeterince test edilmemiş gen tedavilerinin (aşıların) kullanılması bize sürekli şiddetle tavsiye ediliyor, aşı olmak istemeyenler sürekli suçlanıyor, hayattan dışlanıyordu. Bu süre zarfında o kadar çok adaletsizlik yaşandı ki, hepsini burada sıralamak isteseydik bu makalenin kapsamını tamamen aşardı.

Sürekli tekrarlanan ve tamamen yanlış olan test sayılarıyla, medya üzerinden gösterilen doğru olmayan ölüm sayıları, resimler, haberlerle insanlar kasıtlı olarak manipüle edildi ve korkutuldu.

Peki bunu nasıl başardılar?

Yüzyıllardır kendilerine kazınan dünya görüşleri ve sözde “bilime” bağlılıkları sayesinde iktidar sahiplerini, harika bir şekilde yönetip yönlendirebilmişlerdir. Bu “pandemiden” (plandemiden) daha güçlü çıkan tek sektör ilaç endüstrisi oldu! Bu sayede (gen testin/ aşının) insanların korkusundan milyarlarca dolar kar elde ediyor, şimdi de aşının yan etkilerinin yol açtığı hastalık hallerinden yine milyarlarca dolar kar elde ediyor.

Ne yazık ki Alman kanunlarına göre hiçbir siyasetçi eylemlerinden dolayı cezalandırılamaz! Biz yozlaşmış bir şekilde kontrol ediliyoruz ve yönetiliyoruz. Artık herkes bu yozlaşmış simülasyon oyununu tanıma fırsatına sahip olabilir! Dünya görüşümüzü tamamen yenilememiz gerekiyor.

Hayat sürekli değişiyor, tek gerçek bu!

“C-Pandemi” olarak adlandırılan salgın sonrasında depresyon, Alzheimer, kanser, çocuk sahibi olamama, çocuk ölümü, kürtaj, kalp hastalıkları gibi hastalıklar ve tabii ki (genç yaşta dahi olsa) ani ve beklenmedik ölümler de unutulmamalıdır.

İnsanlarda her gün uyandırılan korku, sürekli stres yaratır ve bu da çeşitli hastalıklara yol açar, ancak en yaygın olanları muhtemelen umutsuzluk, ilgisizlik, yoksulluk korkusu ve sevdiklerini kaybetme korkusudur.

Kimyasallar/ilaçlar (sadece nadir acil durumlarda) ve hamilelik sırasında aşılar olmadan doğal bir hamilelik ve doğum, bu dünyaya ve bu hayata gelmek için en önemli şeydir.

Lütfen vücudunuzun ne kadar büyük bir mucize olduğunun farkına varın ve tüm “bilimsel verilere” körü körüne güvenmeyin! İç sesinizi dinleyin ve araştırın!

Homeopatiyi yaklaşık 40 yıl önce keşfettim, sonra öğrendim ve uyguladım. Benim bu “yeni dünya görüşüm” oğlumun ve tabii ki milyonlarca insanın özellikle kriz zamanlarında yolunu bulmasına yardımcı oldu.

Homeopatik terapi bize hastalığın nasıl ortaya çıktığını ve akut durumlarda kendimize nasıl yardımcı olabileceğimizi gösterir. Ayrıca kronik hastalıklar da deneyimli homeopatlar yardımıyla tedavi edilebilir. Bir de çok önemli olan bir ayrıntıyı da bilmenizi isterim; akut hastalıkların homeopati ile tedavi edilmesi sonucu olarak kronik hastalıkların oluşumunu engeller.

“Yeni bir dünya görüşü” yaratın ve o zaman korkunun nasıl ortadan kaybolduğunu göreceksiniz.
Umarım bunu yaratmaktan keyif alırsınız. Çünkü bazen çok zor olsa da yeni bir şeyler öğrenmek ve eski şeylerden kurtulmak çok eğlencelidir!

Ama inanın bana, sonrasında ne kadar rahatladığınızı kendi deneyimlerimden biliyorum.

Saygılarımla, Rita Berta KAYABir Yanıt “Yeni bir dünya görüşü yaratmak!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir