2018 Mayıs ayında sokak hayvanlarına yardım etme amacıyla Ana kurucu başkanlığını Filiz Erel Tegge’nin yaptığı, Sevim Karaman, Esra Altan ve Sema Ünlü tarafından gönüllülük esasına dayalı faaliyetine başlayan ve sonrasında bünyesine birçok yardımseverin katıldığı Mavi Kelebekler Yaşam ve Hayvan Gönüllüleri olarak bizler bu güne kadar sayısız Can’ın mama, ilaç, barınak, aile gibi ihtiyaçlarını karşıladık.

Yasal hakları konusunda mücadele ettik. Çözüme yönelik projeler oluşturduk.

Bunun dışında 2018 yılında yaşanan Orman yangınlarının ardından hemen faaliyete geçip Ege Orman Vakfı ile birlikte 2000 ağaçlı Mavikelebekler Koruluğunu oluşturduk.

Son projemiz olarak  Konak İnkilap ilkokulunun tüm yapı ve öğrenci ihtiyaçlarını karşıladık. Tek ihtiyaç olan kütüphane için de yardım kampanyamız devam etmektedir.

Haziran 2020 yılında ise titreşimsel olarak şifanın gücüne inandığımız için, Mavikelebekler Holistik Mucizeler atölyesini oluşturduk. Etkinliklerimizde ilahi güçle bağlantılı şifa çalışmaları da yapmaya başladık. En son gerçekleştirdiğimiz 10.07.2021 tarihindeki etkinliğimizde ise mantra ve meditasyon şifa tekniği ile Dünya Ana’ya şükranlarımızı sunduk.

Kendi içimizde düzeltme yapabildiğimizde Dünya’mızın da düzeleceğini bilerek birlikte niyetlerimizi evrene sunduk . Homeopati ile nasıl daha zararsız ve sağlıklı bir yaşama geçilir , konuştuk , paylaştık. İşte o güzel günden geriye kalan hatıra fotoğraflarımız…

BİR ŞAMAN ÖĞRETİSİ ŞÖYLE DER

Doğada hiçbirşey kendisi için yaşamaz…
Nehirler kendi suyunu içemez
Ağaçlar kendi meyvelerini yiyemez
Güneş kendisi için ısıtmaz
Ay kendisi için parlamaz
Çiçekler kendileri için kokmaz
Toprak kendisi için doğurmaz
Rüzgar kendisi için esmez
Bulutlar kendi yağmurlarından ıslanmaz

Doğanın anayasasında ilk madde şudur: Birbiri için yaşamak, doğanın kanunudur. Eski çağlardan süre gelen bir anlayıştı bu. Bütünlüğü anlatırdı.
Özü iki cümleydi:Ben biz olduğumuz zaman Ben olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir