Merhaba sevgili okurlarım, “Değişim mümkün” başlıklı yazı serimizde , homeopati ile değişim yaşayanların hikayelerini sizlerle paylaşıp ,buluşturmaya devam ediyorum.

2016 yılında benimle tanışıp, danışmanlık alan, sonrasında büyük bir heves ve ilgi ile 3 yıl homeopati eğitimi alan sevgili öğrencim Gülşah’ın, kendi ağzından yazmış olduğu hikayesini sizlere sunuyorum.

Homeopati ile 5 yıl önce tanıştım. 2016 yılının bahar aylarında, yine bahar nezlesi başlamıştı ama ilaç kullanmak istemiyordum. Sürekli hapşırıyordum, çareler arıyordum ve çok sevdiğim bir arkadaşıma bu durumdan yakındım. O da bana homeopatiden bahsetti ve Rita Kaya‘nın iletişim bilgilerini verdi, görüşmemi istedi.

Ben de randevu alarak gittim.  O kapıdan girdikten sonra hayatım değişti. Bana tavsiye edilen homeopatik remediyi kullandıktan sonra bahar nezlem bir daha gelmemek üzere kayboldu, koltuk altımda çocukluğumdan beri var olan et beni kuruyup döküldü.

Çok çabuk gözleri dolan bir insandım, sinirlenince gözlerim yaşarır, kolay ağlardım ve bu da değişti homeopati kullandıktan sonra 🙂 Yaşam enerjim yükseldi. 

Tabii bir hayli merak ederek homeopati giriş eğitimini almaya karar verdim ve mucizelere tanık olmaya başladım.

Homeopatiye derinlemesine dalmam gerektiğini anlayarak 3 yıl boyunca eğitim almaya devam ettim. Homeopati 5 yıldır hayatımda. Aileme, yakınlarıma, arkadaşlarıma ve pek çok hayvana uyguladım, mucizelere tanık oldum.

Ölümden dönen canlar oldu, yaşamaz denilen canların bir anda ayağa kalktığına tanık oldum.

Hala araştırmaya, uygulamaya, kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Homeopati’nin Türkiye’ye gelerek bizlerle tanıştırılması çok büyük bir şans. 

Muazzam bilgilerini sabırla paylaşan Sevgili Rita Hocam’a, sayısız canın tedavisi için her soruma sevgiyle yanıt veren, yol gösteren, ışık tutan Sevgili Semra Hocam’a ve tüm öğretmenlerime minnettarım.

Grubumuzdaki tüm arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim. Birbirini destekleyen, bilgilerini samimiyetle paylaşan muhteşem insanlarla tanıştım homeopati sayesinde… Hayattaki en büyük iyi ki’lerimden…   

Sevgilerimle, Gülşah Biraderler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir