Kovid-19 Teorisinin Çökertilişi – Dr. Nurçin İncirli

VİDEONUN DEVAMI

● Almanya’da virüsü izole edene 220 bin euro ödül kondu.
● Virüsü izole ettiğini iddia eden yayınların hepsini çürüttüler. Sizin gösterdikleriniz saf virüs partikülünün kendisi değil!
● 21.yüzyılın terörü, deliliği, manipülasyonu, diktatörlüğü, yalanları ve en büyük sağlık sahtekarlığını lütfen durdurun. 1.500 hekimli bilimsel yayın bu. Bilimsel kanıta dayanmaz ve bilime dayalı tıbbın temel ilkelerini ihlal eder. Arzu eden herkese bu blimsel yayınların hepsini gönderebilirim.
● 2018 nobel tıp ödülü adaylarından Prof. Stefano Scoglio, PCR testinde devir sayısının önemi yok. Zira ortada virüs mevcudiyetine dair kanıt yok! yani olmayan bir virüsün parçasına bakıyoruz.
● PCR’daki gen dizilimleri bizzat insan genomundaki düzinelerce dizilimle eşleştiği gibi yüze yakın mikropta da bulunuyor. Yani sizin önceden geçirdiğiniz enfeksiyonlarınıza da bu testi pozitif çıkarabilir. Bu bir profesörün söylemi, bu bir hurafe mi?
● Biz üstümüze düşeni yapıyoruz. Gözlerimizi, kulaklarımızı, ağzımızı üç maymunu oynayıp kapatamayız.
● Doktorlar dans ediyor… Salgın olacak ve doktorlar dans mı edecek? Bu mümkün mü ya!?
● Ben annelere şunu diyorum. Ben bir ilaç yazdığım zaman size, bana soru sorun, “neden yazdın, ispatla bana bunu. Niye ihtiyacım var bu ilaca?”. Kolay mı ilaç yazmak! Ben senin yavruna ilaç yazacaksam, neden yazdığımı sana mantıklı ve bilimsel yollardan anlatmam lazım.
● Maskenin üzerindeki bakterilere bakın elektron mikroskobunda, birikenlere. Aslında kollektör (toplayıcı) görevi görüyor ve zatürreye sebep oluyor.
● İstanbul Çapa Tıp Fakültesinde okudum, Cerrahpaşa ihtisaslıyım. 11 yıllık eğitimim sürecinde okuduğum bilgilerle hiç bunlar bağdaşmıyor.
● Sizin bulaşıcı dediğiniz gerçek virüs olsa patır patır ölecek insanlar. Biz yetişemeyeceğiz.

Alıntı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir