Almanya’da bir gurup insan Covid-19 ile alakalı farkındalık yaratmak için aileleriyle birlikte bir parkta bir araya gelmişler. 8 metre 3 Cm’lik bir direk hazırlamışlar ve direğin boyunun 83 Milyon Almanya Vatandaşının nüfusunu simgelediğini, yani direğin her milimetresinin 10 bin kişiyi temsil ettiğini, dolayısıyla 10 milimetre yüksekliğin 100 bin kişiyi temsil ettiğini, 10 Cm’nin 1 milyon kişi olduğunu,1 metrenin 10 milyon kişiyi temsil ettiğini.

Direğin en altında beyaz bir şeritin olduğunu ve bu şeritin geçen yıl Almanya’ da doğan bebekler olduğunu, yaklaşık olarak 770 bin bebeğin doğduklarını, o yüzden bu beyaz şeritinde 77 milimetre yüksekliğinde olduğunu açıklamışlar.

En üstte ise siyah bir şeritin olduğunu, bu şeritin de 96 milimetre yüksekliğinde olduğunu, bu sayının da 2020 yılında ölen insanların sayısını simgelediğini.

Ölüm sebebine bakılmaksızın toplamda 960 bin kişinin öldüğünü. Geçen yıl ölen bu 960 bin kişinin yaklaşık 40 bininin covid-19 ile ilişkili ölüm olduğunu, bu ölümlerin de direğin en üstünde bulunan siyah çizginin ortasında ince bir sarı çizgi ile gösterildiği ve bunun da sadece 4 milimetre yüksekliğinde olduğu.!

Ayrıca bu ölen insanların neredeyse tamamının 80 yaş üstünde olduğu. Bu 4 mm’lik sarı çizginin medya tarafından salgın diye şişirildiği, yani insanlara kasten korkunun yavaş yavaş zerk edildiği ki, bunun da insanlara aşı olma isteğini arttırmak için yapıldığı.!

Bu da demek oluyor ki, salgın olduğuna dair bir dayanak yok.! Bu 40 bin kişinin Covid-19′ dan mı, Covid-19 ile mi, yoksa Covid-19 harici mi öldüğünün bilinmediği.!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir